Instagram

Polski Instagram – konta, które zapierają dech w piersiach

Polski Instagram – konta, które zapierają dech w piersiach

Posiadanie konta na Instagramie to rodzaj marketingu i promocji. Pośród wszystkich kont możemy odszukać prawdziwe perełki. Oto konta, które dobrze na siebie zarabiają. Oto polskie top 3 Instagrama.

  • Robert Lewandowski – Wywodzący się z polski piłkarz to najchętniej oglądana osoba przez Instagramerów. Liczba obserwujących sięga powyżej 12,5 mln. Jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w Polsce i na świecie. Były napastnik klubu Borussia Dortmund oraz kapitan polskiej drużyny w piłce nożnej odniósł wiele zwycięstw. Od 2014 roku strzela gole dla Bayer Monachium. Rober Lewandowski może pochwalić się tytułami: Piłkarza roku. To wyróżnienie nadawane przez trenerów kadr międzynarodowych. Ten zaszczytny werdykt, a w zasadzie werdykty (Piłkarz roku FIFA i Piłkarz roku EUFA) otrzymał w 2020 roku.
  • Anna Lewandowska – prywatnie żona Roberta Lewandowskiego, a oficjalnie dietetyczna i trenerka fitness. Na polskim Instagramie reklamuje zdrowy styl życia. Od 2013 roku jest zaangażowana w budowę własnego imperium żywieniowego: posiada własną markę dietetyczną, cateringi żywieniowe oraz prowadzi treningi fitness. Sport towarzyszy jej od dziecka. W wieku 13 lat zaczęła ćwiczyć karate. Była wielokrotną medalistką igrzysk świata, Europy oraz polski. Na swoim koncie na Instagramie posiada ponad 1,7 mln obserwujących.
  • Wojciech Szczęsny – To konto na Instagramie obserwuje ponad 1,4 fanów. Wojciech Szczęsny to polski piłkarz, który aktywnie gra za granicą w klubie Juventus F.C. na pozycji bramkarza. Poza sezonem działa wraz z żoną na rynku nieruchomości.

Post Comment